+90 312 416 90 00tdvmedya@tdv.org

TDV Medya’da yeni yayın dönemi başlıyor

Yayın hayatına Mayıs 2020’de merhaba diyen Türkiye Diyanet Vakfı’nın iyiliğe açılan penceresi TDV Medya, sevilen içerikleri ve yepyeni programlarıyla yeni yayın dönemine başladı.

Güzel sohbetlerden karikatür çizimine, gençlerle cami buluşmalarından Kur’an ziyafetine, musikiden kitap okumalarına, dünya gündeminden çocuklara özel içeriklerine birçok alanda yapımları izleyiciyle buluşturacak TDV Medya, yeni yayın dönemini zengin ve yeni içeriklerle karşılıyor.

Çocuk, gençlik ve kitap üzerine yeni programlar

“Çocukluğun Şifreleri”, “Gençler Camide” ve “Kitap Okumaları” adlı yeni yapımlar, sizleri çocukların, gençlerin ve kitapların dünyasıyla ilgili yeni yolculuklara çıkaracak.

Dünya gündemini ele alan “Dünyada Neler Oluyor”, gençlerin yaşamına dair sohbetlerin yer aldığı “Misal’le Genç Gibi Düşün” ve “Konuşamadıklarımız” programları yeni sezonda da izleyicilerle buluşacak.

Geçen dönem Ankara camilerinde birbirinden kıymetli hafız hocaların sesinden yayınlanan TDV Kur’an Ziyafeti programına yeni dönemde İstanbul camilerinde değerli hafız hocalarımıza misafir olacağız.

İyiliğin kaleme yansıması “Çizgilerle İyilik” ve dost sohbetlerinin musikiyle buluştuğu “Akustik Hasbihaller” programları da yeni yayın döneminde sanatseverlerle buluşacak.

Sertaç Abi ile sohbetlere doyamadığımız, oyunlar oynayıp hediyeler kazandığımız “Sertaç Abi İle Kafa Açma” ve “Sertaç Abi İle Oyun Vakti” yayınlarıyla TDV Medya çocukların dünyasına konuk olmaya devam edecek.

© 2020 TDVMEDYA Türkiye Diyanet Vakfı hizmetidir. Tüm hakları saklıdır.
Türkiye Diyanet Vakfı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu Kapsamında Gizlilik Ve Veri Güvenliği Politikası